ارسال همزمان اساسنامه کمیته المپیک به مجمع و هیات دولت

به گزارش خبرنگاران، شاهرخ شهنازی که به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در انتخابات امروز شنبه کمیته ملی پارالمپیک شرکت نموده بود، گفت: انتخابات خوبی را شاهد بودیم. اینکه نمایندگانی از جامعه ورزش جانبازان و نابینایان هم در انتخابات شرکت نموده و موفق به کسب رای شده اند نشان دهنده اتحاد و همدلی در این عرصه است.

ارسال همزمان اساسنامه کمیته المپیک به مجمع و هیات دولت

وی با ابراز امیدواری از اینکه کمیته پارالمپیک 4 سال موفقی در پیش داشته تا بتواند اهداف خود را طی این مدت محقق سازد، یادآور شد: ورزش معلولان طی سالهای گذشته رشد فزاینده ای داشته بطوری که در عرصه های آسیایی و جهانی شاهد موفقیت های زیادی از آن از ورزشکاران این رشته بودیم. امیدواریم در رویدادهای پارآسیایی و پارالمپیک بعدی این موفقیت ها تکرار شده و حتی شاهد صندلی تک رقمی ایران در پارالمپیک توکیو باشیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک همچنین با یادآوری انتزاع این کمیته از کمیته پارالمپیک اظهار داشت: به واسطه این موضوع ساختار جدیدی در کمیته پارالمپیک شکل گرفته است که قطعاً در روند کارها و موفقیت ها تاثیرگذار خواهد بود.

شهنازی همچنین در رابطه با مجمع عمومی کمیته ملی المپیک که دی ماه برگزار می گردد، گفت: این یک مجمع سالیانه است که در آن گزارش یکسال اخیر فعالیت های کمیته ملی المپیک ارائه می گردد. همچنین در این نشست اساسنامه پیشنهادی نیز توسط اعضای مجمع آنالیز و نتیجه آن تعیین می گردد. این احتمال وجود دارد که همزمان با مجمع، اساسنامه برای هیات دولت هم ارسال گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ارسال همزمان اساسنامه کمیته المپیک به مجمع و هیات دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال همزمان اساسنامه کمیته المپیک به مجمع و هیات دولت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید