بانوان تکواندو کار ناشنوای فارس نائب قهرمان کشور شدند

به گزارش خبرنگاران، چهارمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان ناشنوای کشور گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با نائب قهرمانی بانوان فارس سرانجام یافت.

بانوان تکواندو کار ناشنوای فارس نائب قهرمان کشور شدند

این دوره از مسابقات با حضور 31 ورزشکار از 11 استان در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران برگزار و در انتها تیم تهران با 22 امتیاز قهرمان، تیم فارس با 16 امتیاز بر سکوی دوم ایستاد و کردستان با 10 امتیاز سوم شد.

نتایج انفرادی این مسابقات به توضیح زیر است:وزن 49- کیلوگرم: مرضیه خوش احوال از تهران اول شد، مهدیه بدلی از اردبیل دوم و فاطمه درشتی از تهران سوم شد.

وزن 57- کیلوگرم: پرستو باقری از سمنان بر سکوی قهرمانی ایستاد، مریم خدابنده از فارس دوم شد، فاطمه زهرا ذکیلانی از مازندران سوم و افسانه محمد پور از خراسان شمالی سوم مشترک شدند.

وزن 67- کیلوگرم: نسیبه شهبازی از کردستان اول شد، هانیه علیزاده از آذربایجان شرقی بر سکوی دوم ایستاد، لیلا نوری از اردبیل و مریم رحیمی از کرمانشاه سوم مشترک شدند.

وزن 67+ کیلوگرم: مونا شیری از تهران قهرمان شد، حمیده شبان پور از اصفهان و آزیتا ایمانی از اردبیل سکوهای دوم و سوم را تصاحب کردند.

پومسه: مریم خدابنده از فارس بر سکوی قهرمانی ایستاد، زهرا ابراهیمی از فارس نائب قهرمان شد، مرضیه خوش احوال از تهران و تکتم مومنی پور از خراسان رضوی سوم مشترک شدند .

منبع: خبرگزاری مهر

به "بانوان تکواندو کار ناشنوای فارس نائب قهرمان کشور شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوان تکواندو کار ناشنوای فارس نائب قهرمان کشور شدند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید