تصویر خبری گوگل پیکسل 3a و 3a XL منتشر شد

چندی است که شایعات و خبرهای زیادی در رابطه با اولین گوشی میان رده گوگل می شنویم. حالا می دانیم که این گوشی ها قرار است با نام پیکسل 3a و Pixel 3a XL عرضه شوند. جدا از نام و مشخصات فنی آن ها، حالا تصویر خبری این گوشی ها نیز منتشر شده که نمای جلویی این دو گوشی را به خوبی نشان می دهد.

تصویر خبری گوگل پیکسل 3a و 3a XL منتشر شد

این تصویر را امروز وب سایت Android Headlines منتشر کرد. به طور کلی طراحی جلویی این گوشی چیز خاصی ندارد که این عکس ها نمایش دهند اما حداقل با توجه به تاریخی که روی صفحه گوشی نوشته شده، زمان عرضه این گوشی ها را می توان فهمید.

گوگل پیش تر هم اعلام نموده که در تاریخ هفتم ماه می یا 17 اردیبهشت ماه، قرار است مراسمی برگزار کند و حالا با تصویر پایین که همین تاریخ در این گوشی ها دیده می گردد، معرفی این گوشی ها در این تاریخ، بار دیگر تایید می گردد.

اگرچه پیکسل 3a و پیکسل 3a اکس ال، شباهت های زیادی از نظر ظاهری خواهند داشت اما تفاوت هایی بین این دو گوشی وجود دارد. گوشی 3a قرار است نمایشگر 5.6 اینچی داشته باشد در صورتی که نمایشگر گوشی Pixel 3a XL، شش اینچی خواهد بود. همچنین هر دو گوشی مثل پرچمداران پیکسل 3 به حافظه رم چهار گیگابایتی مجهز می شوند. تفاوت اصلی، در پردازنده دو محصول خواهد بود که پیکسل 3a به پردازنده اسنپدراگن 670 و پیکسل 3a XL به پردازنده اسنپدراگن 710 مجهز می گردد.

جدا از این تفاوت ها و طبیعتا تفاوت در حجم باتری، دیگر مشخصات این گوشی ها یکسان خواهد بود و برای مثال، هر دو محصول دارای دوربین 12 مگاپیکسلی در بخش پشتی خود خواهند بود. دوربین سلفی آن ها نیز تکی و 8 مگاپیکسلی است. در نهایت باید بگوییم که هنوز بیش از دو هفته تا معرفی این گوشی ها باقی مانده و این یعنی احتمالا در روز های پیش رو، خبرهای بیشتری از پیکسل 3a و پیکسل 3a اکس ال خواهیم شنید. شما درباره این دو گوشی که اولین محصولات میان رده گوگل به حساب می آیند، چه فکر می کنید؟

منبع: GSMArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "تصویر خبری گوگل پیکسل 3a و 3a XL منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر خبری گوگل پیکسل 3a و 3a XL منتشر شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید