جرم گیری لوله فاضلاب، 3 نفر را به کام مرگ کشاند

گازگرفتگی ناشی از فاضلاب در خیابان ظفر بیرجند که شب گذشته (18 مرداد) روی داد، باعث مرگ سه نفر شد و چند نفر را نیز راهی بیمارستان کرد.

جرم گیری لوله فاضلاب، 3 نفر را به کام مرگ کشاند

به گزارش خبرنگاران، علی حسینی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند در جمع خبرنگاران گفت: ساعت 21:07 شب گذشته گزارشی مبنی بر گازگرفتگی چند نفر از خیابان ظفر ارسال شد که با اعلام این خبر به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بیرجند، آتش نشانان ایستگاه های یک ، سه و چهار به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه همکاران بلافاصله به محل اعزام و مصدومان برای درمان به مرکز درمانی منتقل شدند، توضیح داد: چهار نفر در داخل زیرزمین ساختمان چهار طبقه بر اثر استنشاق گاز فاضلاب دچار گاز گرفتگی شده بودند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند بیان نمود: آتش نشانان پس از ایمنی محل، نسبت به بیرون آوردن افراد گرفتار در زیرزمین اقدام و آن ها را تحویل عوامل اورژانس حاضر در صحنه دادند.

حسینی خاطر نشان کرد: متاسفانه سه نفر (یک زن و دو مرد) فوت و یک نفر (مرد) در بیمارستان در حال مداوا است که حال وی وخیم گزارش شده است.

وی یادآور شد: در این حادثه پنج نفر از آتش نشانان نیز براثر استنشاق گاز، مسموم که جهت درمان به بیمارستان منتقل شدند.

علیرضا عباسی، معاون مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی خراسان جنوبی نیز در این زمینه گفت: ساعت 21:03 دقیقه شب گذشته با اورژانس تماسی مبنی بر گازگرفتگی در خیابان ظفر گرفته شد.

وی اضافه کرد: سه دستگاه اورژانس 115 به محل حادثه در خیابان ظفر اعزام شدند که معین شد چهار نفر مسموم شدند.

وی با بیان اینکه چهار دستگاه اورژانس 115 دیگر نیز به محل حادثه اعزام شدند، توضیح داد: پنج نفر از آتش نشانان در جریان عملیات امداد و نجات این حادثه مسموم شدند که یک نفر از آن ها مدیرعامل سازمان آتش نشانی بیرجند بوده و به بیمارستان های ولی عصر(عج) و رازی اعزام شده اند.

معاون مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه آتش نشانان از بیمارستان مرخص شدند، یادآور شد: چهار نفر از اعضاء خانواده در ساعات اولیه علائم حیاتی نداشتند که به بیمارستان منتقل شدند.

عباسی اعلام کرد: این حادثه به علت جرم گیری لوله فاضلاب با استفاده از اسید، رخ داده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جرم گیری لوله فاضلاب، 3 نفر را به کام مرگ کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جرم گیری لوله فاضلاب، 3 نفر را به کام مرگ کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید