خطیر: بازگشت تیام و جپاروف به استقلال شایعه است، شفر صلاح بداند نیمکت تیم را تقویت می کنیم

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت که بازگشت تیام و جپاروف به این تیم شایعه بوده و هیچ صحبتی در این باره انجام نشده است.

خطیر: بازگشت تیام و جپاروف به استقلال شایعه است، شفر صلاح بداند نیمکت تیم را تقویت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، علی خطیر در مورد آخرین وضعیت باشگاه استقلال گفت: تیم ما در حال حاضر تمرینات خود را انجام می دهد، سه بازیکن مان به تمرینات تیم ملی رفته اند اما سایر بازیکنان در تمرینات حضور دارند و امیدواریم نقاط ضعف و قوت را سرمربی تیم شناسایی کند و حضور بهتر و پر قدرتی بعد از بازی های تیم ملی داشته باشیم. همچنین اگر هم سرمربی تیم صلاح بداند در نیم فصل بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه می شوند.

وی در مورد اینکه آیا شفر درخواستی مبنی بر جذب بازیکن جدید داشته است، گفت: درخواست نه، اما در این هفته حتما با شفر با نشستی خواهیم داشت و در مورد نقل و انتقالات نیم فصل و اینکه آیا بازیکنی اضافه یا از تیم جدا گردد، تصمیم خواهیم گرفت. همچنین روی نقاط ضعف و قوت تیم صحبت خواهیم کرد و اگر قرار باشد با نظر ایشان نفری به نیمکت تیم اضافه گردد، ما حاضریم مذاکرات را انجام دهیم و اگر شفر صلاح بداند نیمکت و بازیکنان استقلال را تقویت می کنیم تا در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم و ضعف مان را جبران کنیم.

خطیر درباره شایعه حضور مامه تیام و سرور جپاروف در نیم فصل در استقلال گفت: خودم هم این موضوع را به وسیله رسانه ها متوجه شدم. همیشه بازار شایعات در برخی رسانه ها داغ بوده ولی تا جایی که من در جریان هستم کسی در این مورد صحبتی ننموده است. در هر صورت هر چه باشد فضای ایجاد شده قشنگ نیست. شما می دانید در فصل نقل و انتقالات قیمت بازیکنان تحت تاثیر شایعات قرار می گیرد و افزایش می یابد. خواهش می کنم رسانه ها اجازه دهند در آرامش کار و نقاط ضعف و قوت تیم را پیدا کنیم و پوشش دهیم.

وی در مورد اینکه آیا وینفرد شفر درخواستی مبنی بر اضافه شدن مربی به کادر فنی استقلال داده یا خیر گفت: اگر شفر مربی را مد نظر داشته باشد قطعا اضافه خواهیم کرد. باشگاه وظیفه دارد هر خواسته ای که کادر فنی تیم داشت آن را با کمال میل انجام دهد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درخصوص جلسه کمیته انضباطی فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی توضیح داد: اتفاقات اینچنینی در هر باشگاه و خانواده ای بوجود می آید. اسماعیلی و چشمی از بازیکنان خوشنام و خوش آتیه فوتبال ما و هر دو بازیکن هم بسیار باشخصیت هستند. اتفاقی افتاده و باشگاه هم وظیفه دارد آنها را به کمیته انضباطی دعوت نموده و شرح بخواهد. ما هم این کار را انجام دادیم. روزبه چشمی به دلیل اینکه در تمرینات تیم ملی حضور دارد وکیلش را به کمیته انضباطی فرستاد اما فرشید اسماعیلی خودش در این جلسه حاضر شد.

خطیر گفت: سوء تفاهماتی بوجود آمده بود که خدا را شکر رفع شد و فرشید اسماعیلی ابراز ندامت و از شفر و آقای فتحی عذرخواهی کرد. همانطور که گفتم چشمی و اسماعیلی دو بازیکن خوب ما هستند و نمی خواهیم باشگاه با آنها حالت قهر داشته باشد. ظرف چند روز گذشته کمیته انضباطی باشگاه تصمیمات خود را در این خصوص خواهد گرفت. امیدواریم اتفاقات خوبی برای این دو بازیکن و باشگاه استقلال بیفتد. به طور کلی نظم و انضباط تیمی برای ما در اولویت واقع شده است.

وی در ادامه خطاب به طرفداران استقلال گفت: خواهش من این است که آنها در این شرایط از باشگاه و تیم استقلال حمایت نمایند و پشت تیم خود بایستند. در روزهای خوب همه کنار تیم هستند اما طرفداران باید در روزهای سخت تیم را حمایت نمایند. من مطمئن هستم با درایت شفر و یاری طرفداران استقلال به شرایط خوب خود باز خواهد گشت.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اعلام نمود: یکی از مسائل اصلی باشگاه های ایران مسائل مالی و درآمدزایی است. پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی و بلیت فروشی از مهمترین بخش های درآمدزایی باشگاه ها هستند اما هیچ یک از این 3 فاکتور در ایران جایگاهی ندارد. من خواهشی از مجلس شورای اسلامی، صدا و سیما و باشگاه ها دارم که جلسه ای تشکیل دهند و یک بار دیگر درباره این مسائل بحث نمایند. اگر این اتفاق نیفتد خیلی زود باشگاه های ایرانی از این بابت متضرر خواهند شد. خواهش من این است این اتفاق زودتر بیفتد و فوتبال بتواند راه خود را پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خطیر: بازگشت تیام و جپاروف به استقلال شایعه است، شفر صلاح بداند نیمکت تیم را تقویت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیر: بازگشت تیام و جپاروف به استقلال شایعه است، شفر صلاح بداند نیمکت تیم را تقویت می کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید