رشت، مهاجری: اشتباهات سریالی باعث شد گل بخوریم

به گزارش وبلاگ انوری، سرمربی تیم ماشین سازی گفت: اشتباهات سریالی باعث شد در بازی با سپیدرود گل بخوریم.

رشت، مهاجری: اشتباهات سریالی باعث شد گل بخوریم

به گزارش وبلاگ انوری از رشت، رضا مهاجری، پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپیدرود گفت: به تماشاگرانی که در این شرایط جوی به استادیوم آمدند و 90 دقیقه پای تیمشان ایستادند خسته نباشید می گویم. بازی بسیار فیزیکی بود. باید در نیمه اول بازی را کنترل می کردیم که پیروز شدیم. در نیمه دوم هم به گل رسیدیم. فکر می کنم چهار دقیقه هم تمام شد که گل حریف به ثمر رسید. بازیکنی هم که وظیفه اش بود، به وظیفه اش عمل نکرد و اشتباهات سریالی باعث شد گل بخوریم.

وی ادامه داد: سپیدرود در خانه خود به تیم های حریف، کمتر موقعیت می دهد و بهتر بازی می کرد. در این مسابقه هم به جز چند ثانیه آخر که غافلگیر شدیم، مدافعان ما خوب کار کردند. کاش در آن صحنه هم باتمرکز عمل می کردند که غافلگیر نمی شدند. با این حال امیدوارم دو تیم در ادامه راه دو تیم پیروز باشند.

سرمربی تیم ماشین سازی درخصوص اینکه بازیکنان این تیم در ابتدای بازی با پیراهن شماره 23 وارد زمین شدند، گفت: توحید غلامی بازیکن شماره 23 ماست که در بازی مقابل سایپا با پارگی رباط صلیبی روبرو شد. او کوشش کرد که به میادین بازگردد، اما نتوانست و مجبور شد عمل کند. بازیکنان ماشین سازی اقدامی نمادین انجام دادند که قابل تقدیر بود. آنها نشان دادند که فقط پهلوان زنده را عشق نیست.

مهاجری در خصوص حرکت عزیز معبودی، بازیکن اهل انزلی تیم ماشین سازی مقابل تماشاگران تیم سپیدرود عنوان نمود: ضمن احترام به تماشاگران سپیدرود، در نیمه اول خیل عظیم طرفداران سپیدرود در سمتی بود که ما در آن ناحیه بازی می کردیم. حساسیت موجود بین انزلی و رشت هم در این اتفاق تأثیرگذار بود. نمی گویم این اتفاقات از زییابی های فوتبال است، اما به کسی بی احترامی نشد. من این حرکت را ندیدم و الان متوجه آن شدم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رشت، مهاجری: اشتباهات سریالی باعث شد گل بخوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، مهاجری: اشتباهات سریالی باعث شد گل بخوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید