سولسشر: گلی که در نیوکمپ زدم را میلیون ها بار دیدم

تهران- خبرنگاران- اوله گانر سولسشر در آستانه بازگشت به نیوکمپ در کسوت سرمربی منچستر یونایتد گفت: گلی که در فینال 1999 زدم را میلیون ها بار دیدم.

سولسشر: گلی که در نیوکمپ زدم را میلیون ها بار دیدم

به گزارش خبرنگاران، روزنامه دیلی میل روز دوشنبه نوشت: اوله گانر سولسشر در مجموع 366 بار برای منچستر یونایتد به میدان رفت و 126 گل به ثمر رساند. او حالا پس از سپری کردن سه ماه باشکوه به عنوان سرمربی موقت، راهنمایی شیاطین سرخ را برای سه سال دیگر بر عهده خواهد داشت.

اما زمانی که به مرد نروژی فکر می کنیم یک تصویر در ذهن تداعی می شود؛ گل پیروزی بخشی که او در فینال لیگ قهرمانان سال 1999 در نیوکمپ مقابل بایرن مونیخ به ثمر رساند تا سه گانه تاریخی قرمزهای اولدترافورد تکمیل شود.

گزارشگر بازی در توصیف آن گل گفته بود: و سولسشر کار را تمام کرد.

و حالا 20 سال پس از آن شب باشکوه، تعویض طلایی رئیس پس از متحمل شدن شکست در بازی رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان امسال مقابل بارسلونا در اولدترافورد، در کسوت سرمربی بار دیگر به نیوکمپ باز می شود و امیدوار است تا آن بازگشت خاطره انگیز را تکرار کند.

مرد 46 ساله نیمکت یونایتد در مصاحبه ای گفت: چند باری از آن گل یاد شد؛ بسیاری از مردم به من تبریک گفتند و در خصوص آن شب با من حرف زدند. آنها می گویند آن شب بهترین شب زندگیمان بود اما به همسرمان نگوئید.

وی ادامه داد: نکته جالب اینجا است که من هرگز آن بازی را به طور کامل ندیدم. در واقع فقط 15 دقیقه از آن بازی را تماشا کردم و البته گل خودم را هزار بار دیدم. حس لذت بخشی است اگر بابت چیزهایی مثل این در خاطره ها بمانم.

سولسشر از سال 1999 به بعد تنها 2 بار به نیوکمپ پا گذاشت؛ نخستین بار به عنوان یک طرفدار برای تماشای ال کلاسیکو و دومین بار به عنوان جاسوس برای تماشای شکست 2 بر صفر بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید.

با این حال، او انتظار ندارد تا با یادآوری خاطرات آن روز تمرکز خود را برای بازی فردا شب از دست بدهد.

سرمربی یونایتد در خاتمه تاکید نمود: البته تمرکزم را از دست نمی دهم. در عوض آخرین ترکیبی را که به من الهام می شود، مورد آنالیز قرار می دهم. گاهی اوقات چنین اتفاقاتی رخ می دهد؛ در بازی مقابل پاری سن ژرمن ترکیبی را در ذهن داشتم و زمانی که به پاک دو پرنس پا گذاشتم با خودم گفتم: نه، ترکیب را عوض می کنم.

ورزشی**3991**1067**

منبع: ایرنا

به "سولسشر: گلی که در نیوکمپ زدم را میلیون ها بار دیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشر: گلی که در نیوکمپ زدم را میلیون ها بار دیدم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید