مدیرعامل تسلا دسته گل جدید به آب داد ، اعتراض کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده به توییت بازی های ایلان ماسک

مدیرعامل تسلا که سابقه جالبی در خصوص نوع توییت های خود ندارد این بار نیز حاشیه ساز شده و دسته گل جدید به آب داده است. درواقع ایلان ماسک؛ مدیرعامل تسلا باعث شده کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده باز هم به فکر برگزاری یک دادگاه برای وی باشد.

مدیرعامل تسلا دسته گل جدید به آب داد ، اعتراض کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده به توییت بازی های ایلان ماسک

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ایلان ماسک اخیرا چند توییت جنجالی در مورد محصولات تسلا منتشر نموده است. به نظر می رسد این توییت ها به جای آن که تبلیغی برای تسلا باشند در حکم تهدید عمل نموده اند.

ایلان ماسک در توییت های خود مدعی شده بود که نرخ فراوری خودروهای تسلا تا سال 2019 چندین برابر سال گذشته می گردد. این در حالی است که تسلا در سال گذشته نیز نتوانسته بود به تعهدات خود آن طور که انتظار می رفت عمل کند. به محض انتشار این توییت ها بسیاری از رسانه ها ابراز نگرانی کردند که احتمالامدیران تسلا یک بار دیگر در دردسر افتاده اند چرا که توییت های ایلان ماسک به شدت از سوی کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده رصد می گردد.

براساس اطلاعات بعضی منابع مطلع، ایلان ماسک به زودی با یک مشکل جدی رو به رو خواهد شد چرا که در سال 2018 به کمیسیون اوراق بهادار تعهد داده بود توییت جنجالی منتشر نکند. درواقع طی سال گذشته ایلان ماسک با اظهار نظرهای بی پایه خود در مورد سهام تسلا و خصوصی سازی این شرکت از سوی کمیسیون اوراق بهادار، جریمه و به شدت توبیخ شد و البته تعهد داد فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی را کنترل کند، اما توییت های جدید ایلان ماسک نشان می دهد وی همچنان نسبت به فعالیت های خود بی توجه است.

ایلان ماسک مدغی شده که تسلا تا انتها سال 2019 حدود 500،000 خودرو فراوری خواهد نمود. اما نگاهی به آمار و ارقام فراوری در تسلا نشان می دهد این ادعا چندان منطقی به نظر نمی رسد.

منبع: انتخاب

به "مدیرعامل تسلا دسته گل جدید به آب داد ، اعتراض کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده به توییت بازی های ایلان ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل تسلا دسته گل جدید به آب داد ، اعتراض کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده به توییت بازی های ایلان ماسک"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید