منصوریان: عجیب ترین اتفاقات داوری علیه ذوب آهن است

سرمربی ذوب آهن مدعی شده عجیب ترین اتفاقات داوری در بازی های این تیم رخ می دهد. منصوریان از اصفهانیان خواسته به این ابهام جواب دهد.

منصوریان: عجیب ترین اتفاقات داوری علیه ذوب آهن است

علیرضا منصوریان، سرمربی ناکام ذوب آهن که شکست تلخی را مقابل استقلال تجربه کرد درآستانه بازی با ماشین سازی می گوید:بازی با ماشین سازی سخت است و بازیکنان ما باید در این دیدار کاملاً حرفه ای رفتار کنند. باید از هر حیث بی اشتباه باشیم تا بتوانیم با یک نمایش خوب از این بازی دست پر خارج شویم. پیروزی برابر الغرافه و شکست برابر استقلال را فراموش کرده ایم و صرفاً از این دو بازی درس هایش برای ما باقی خواهد ماند. از بازی مقابل الغرافه کیفیت های خودمان را شناختیم و از بازی مقابل استقلال فهمیدیم هر قصوری پاسخی خطرناک دارد. از وقتی مهاجری سرمربی ماشین سازی شده، در نتیجه گیری بسیار خوب عمل کرده است، ولی ما هم تیم ذوب آهن هستیم و حتی اگر در رده های پایین جدول حضور داشته باشیم، هر تیمی نگران مصاف با ماست. این از شاخصه های تیم های بزرگ است که حتی زمانی که پایین جدول باشند، هیچ تیمی از مصاف با آنها مطمئن نیست. منصوریان درباره شرح وظایف بازیکنان هم گفت: بازیکنان ذوب آهن وظایف خود را به خوبی می دانند. اینکه باید بی نهایت مسئولیت پذیر باشند و از دقیقه یک تا دقیقه 90 بر وظایف خود متمرکز و کاملاً بدون اشتباه عمل کنند و تلاش کنند نشان دهند که مانند نام شان بازیکنان بزرگی هستند.

منصوریان درادامه حرف هایش نسبت به رفتارداوران نیز گله می کند: فقط یک سؤال از آقای اصفهانیان دارم، اینکه چرا هیچ وقت نشده درباره اینکه ذوب آهن در نیمی از بازی های این فصل قربانی اشتباهات داوری شده است صحبت کنند؟ چرا این اشتباهات که عجیب و غریب ترین اتفاقات داوری علیه یک تیم است به عنوان یک پرونده در کمیته داوران باز نمی شود و مورد بررسی قرار نمی گیرد؟ چرا وقتی صحبت از سیستم VAR می شود نباید استفاده از آن از آسیب پذیرترین استادیوم کشور که استادیوم فولادشهر بوده است آغاز شود تا این اشتباهات پشت سر هم دیگر در این استادیوم تکرار نشود. امیدواریم آقای اصفهانیان این سؤالات ما را پاسخ دهد. ما نه اتهام می زنیم و نه مواضع غیرحرفه ای مطرح می کنیم. تنها می خواهیم جواب این سؤالات مان را از آقای اصفهانیان بگیریم که امیدواریم ایشان خیلی صریح پاسخ دهند!

منصوریان درباره برنامه فشرده تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نیز این صحبت ها را به زبان آورد: این موضوعی است که چالش دائمی ما خواهد بود، اما برای نام بزرگ ذوب آهن تمام تلاش خود را به کار می گیریم و بیشترین تمرین، تلاش و ریکاوری را انجام خواهیم داد تا مثل تیمی بزرگ در لیگ برتر انگلیس خیلی زود آماده مصاف های مهم شویم که در کمتر از سه ماه یک تیم در فاصله ای کمی بیش از 80 روز باید 20 بازی برگزار کند. امیدوارم هواداران ما را در دیدار با ماشین سازی تنها نگذارند. من دست یکایک هوادارانی که در بازی با الکویت و استقلال ما را همراهی کردند می بوسم. آنها یکی از عناصر مهم موفقیت ما هستند که امیدواریم فردا در استادیوم فولادشهر حاضر باشند و به ما کمک کنند.

1

منبع: ایران ورزشی

به "منصوریان: عجیب ترین اتفاقات داوری علیه ذوب آهن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: عجیب ترین اتفاقات داوری علیه ذوب آهن است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید