نوبخت: صفرها از پول حذف می شود تا مردم راحتتر محاسبه کنند

به گزارش وبلاگ انوری، معاون رئیس جمهور و ر ئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: حذف چهار صفر از پول ملی در راستای آسان سازی محاسبات مردم است.

نوبخت: صفرها از پول حذف می شود تا مردم راحتتر محاسبه کنند

مهر نوشت: محمدباقر نوبخت گفت: اکنون به عنوان نماینده دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختکمک هستم و بیش از گذشته به این استان سفر خواهم کرد تا پروژه های اقتصاد مقاومتی این استان را دنبال کنم.

حذف چهار صفر از پول ملی در راستای آسان سازی محاسبات مردم است

وی اعلام نمود: چند مورد از پروژه های اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختکمک بسیار مهم است که برای سرعت بخشید به آنها به چهارمحال و بختکمک سفر کردام.

معاون رئیس جمهور و ر ئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام نمود: اتصال به شبکه سراسری ریلی، تکمیل پروژه چهار خطه سازی محور شهرکرد - به لردگان و... از مهمترین پروژه هایی است که در این سفر پیگیری می شود.

وی شرح داد: برخی افراد در استان ها نیازمند کمک و مساعدت بیشتری هستند که در برخی استان ها مانند چهارمحال و بختکمک بر حسب ضرورت دو هزار واحد مسکونی برای محرومان ظرفت یکسال احداث می شود.

وی اعلام نمود: تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای کمک به تولید کنندگان است.

معاون رئیس جمهور و ر ئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به حذف چهار صفر از پول ملی، گفت: مبانی محاسبات مردم بر اساس تومان است پس تلاش شد که این امر آسان تر شود که متعاقبا در این خصوص اطلاع رسانی می شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "نوبخت: صفرها از پول حذف می شود تا مردم راحتتر محاسبه کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوبخت: صفرها از پول حذف می شود تا مردم راحتتر محاسبه کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید