نویمایر: در استقلال توپ به ما نمی رسید!

به گزارش وبلاگ انوری، بازیکن سابق تیم استقلال در صحبت هایی جنجالی درباره دوران کوتاه خود در این تیم گفت که در استقلال توپ به او نمی رسیده است.

نویمایر: در استقلال توپ به ما نمی رسید!

به گزارش وبلاگ انوری و به نقل از سایت aargauerzeitung، مارکوس نویمایر هافبک سوئیسی سابق استقلال بعد از حضوری کوتاه در این تیم راهی آرائو شده و قرار است ادامه فصل در این تیم بازی کند.

این بازیکن 32 ساله درباره از ایران، قطر و کره جنوبی پیشنهاد داشت و در نهایت تصمیم گرفت تا استقلال را انتخاب کند. نویمایر در این باره گفت: یکی از جنبه های مثبتی که در ایران تحربه کردم بازی در مقابل 90 هزار تماشاگر بود که حس فوق العاده ای داشت و قبلا تجربه ننموده بودم. این هیجان زیاد سختی های خودش را داشت. نمی توانستم به خیابان ها بروم. وقتی به خیابان می رفتم خیلی ها کنار من می آمدند. از 80 میلیون نفر جمعیت ایران، چهل میلیون نفر استقلالی و چهل میلیون نفر پرسپولیسی هستند.

بعد از چند هفته او تصمیم گرفت که همسرش از ترکیه همراه دختر و پسرش به سوئیس بروند. او در این باره گفت: برنامه این بود که بچه ها با یک فرهنگ جدید آشنا شوند ولی من نمی خواستم در ایران بمانم.

او در استقلال در کنار الحاجی گرو تنها بازیکنانی بودند که انگلیسی صحبت می کردند. نویمایر افزود: آنها ما را از بقیه جدا نموده بودند و هیچ صحبت و خوش آمدی با ما نمی کردند. حتی برای دقایقی در تمرینات توپ به ما نمی رسید. به نظرم این حسادت بود.

خالکوبی نیز یکی دیگر از مشکلاتی بود که نویمایر تجربه کرد و باشگاه از او درخواست کرد تا با آستین بلند بازی کند.

این بازیکن متولد آلمان درباره خاتمه توافق و جدایی اش از استقلال هم گفت: آنها فکر می کردند من قرار است به رقیبان آسیایی این تیم در قطر یا کره بپیوندم. دو هفته درباره فسخ قرارداد با باشگاه صحبت شد و وقتی فهمیدند قرار است به سوئیس بروم این فسخ صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نویمایر: در استقلال توپ به ما نمی رسید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویمایر: در استقلال توپ به ما نمی رسید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید