واکنش حق شناس به بحث شهید زدایی از تابلوهای شهر

به گزارش وبلاگ انوری، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران درباره موضوع شهید زدایی از تابلوهای شهری توضیحاتی را ارائه کرد.

واکنش حق شناس به بحث شهید زدایی از تابلوهای شهر

به گزارش وبلاگ انوری، محمد جواد حق شناس در یکصد و شصت و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکری گفت: مدتی است پروژه تخریب و دروغ افکنی تبدیل به دستور کاری برخی از مرتبطین با حوزه رسانه شده است و ناآگاهانه به شیپوری می دمند که هیچ کس از آن سود نمی برد و علیرغم اطلاع رسانی هایی که توسط روابط عمومی شهرداری و شورای شهر اجرا شده باز هم از نشر اخبار نادرست کوتاه نمی آیند.

وی افزود: در دو سال گذشته در کمیسیون نامگذاری شورای شهر حدود 38 درصد نامگذاری ها به نام شهیدان انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اختصاص پیدا کرده است و حتی یک گزارش از سوی بنیاد شهید و خانواده شهیدان مبنی بر بی توجهی وحتی کم توجهی به ویژه در خصوص زدودن عنوان شهید از پلاک های نامگذاری شده، ارسال نشده است.

وی ادامه داد: در برخی گزارش های محدود، مغایرت تابلوهای پرچمی با تابلوهای معابر در دوره پیشین شهرداری مربوط به سال 94 مطرح بوده که براساس دستور شهردار همین تعداد محدود نیز اصلاح شده است. اساسا گرچه شورای شهر پنجم و مدیریت شهری ممکن است در برخی موارد منتقد مدیریت شهری پیشین باشند اما اتهام عنوان شهید زدایی به هیچ وجه به همکاران ما در شورای شهر چهارم و مدیریت شهری آن سال ها برازنده نیست و یک ستم آشکار به شمار می آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش حق شناس به بحث شهید زدایی از تابلوهای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش حق شناس به بحث شهید زدایی از تابلوهای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید