پرسپولیس و پدیده به دنبال امتیاز دریافت از تیم های خوزستانی

به گزارش وبلاگ انوری، لیگ برتر در حالی وارد ایستگاه هجدهم می گردد که دو تیم صدرجدولی به مصاف دو تیم نیمه پایین جدول می روند.

پرسپولیس و پدیده به دنبال امتیاز دریافت از تیم های خوزستانی

به گزارش وبلاگ انوری، در آغاز هفته هجدهم لیگ برتر، امروز (پنج شنبه) دو دیدار مهم برگزار می گردد و تیم های صدرنشین لیگ برتر به مصاف پایین جدولی ها می روند.

پرسپولیس - استقلال خوزستان

یاران برانکو ایوانکوویچ که هفته گذشته بعد از 16 هفته شکست ناپذیری مقابل فولاد خوزستان شکست خوردند، در این هفته به دنبال جبران مافات هستند.

سرخپوشان روی کاغذ کار سختی برای شکست دادن استقلال خوزستان ندارند. پرسپولیس با ترکیب جدید خود و اضافه شدن خریدهایش از نیم فصل دوم تاکنون یک برد و یک باخت به دست آورده و می تواند در تهران مجدداً به نوار پیروزی بازگردد.

در سوی مقابل استقلال خوزستان نشانی از تیم لیگ فزونی ندارد و علاوه بر زمین، در بیرون از زمین هم با بحران دست و پنجه نرم می نماید که می توان به کسر امتیاز، نبود منابع اقتصادی و جدایی بهترین بازیکن تیمش اشاره نمود.

خوشبین ترین طرفدار استقلال خوزستان هم شانس کمی برای تیمش امیدوار است؛ مگر اینکه معجزه فوتبال به داد قهرمان پیشین خوزستانی لیگ برتر برسد.

پنج بازی اخیر دو تیم کاملاً به سود پرسپولیس بوده و سه برد به سود سرخپوشان و دو مساوی رقم خورده است.

آخرین بار که استقلال خوزستان رنگ برد را به خود دیده مربوط به 15 بازی قبل می گردد اما پرسپولیس در پنج بازی اخیرش، سه بار به پیروزی دست یافته است.

این دیدار امروز ساعت 16 در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

صنعت نفت آبادان - پدیده شهر خودرو مشهد

دیگر بازی حساس امروز در آبادان برگزار می گردد. صنعت نفت علی رغم حضور در نیمه دوم جدول، در خانه تیم خطرناک و سخت کوشی است و به سختی به رقبای خود امتیاز می دهد. آن ها دو هفته قبل یقه سپاهان را در این استادیوم گرفتند اما هفته گذشته در تبریز مقابل ماشین سازی با یک گل مغلوب شدند.

به طوری کلی صنعت نفت در پنج بازی اخیر خانگی خود سه مساوی، یک باخت و یک برد را به دست آورده است.

در سوی مقابل، پدیده بعد از چند هفته ناکامی، در بازی اخیر خود در مشهد توانست استقلال خوزستان را با یک گل شکست دهد و در کورس قهرمانی به راستا خود ادامه دهد. آن ها در این بازی سرمربی خود را هم اخراج شده دیدند تا در برابر صنعت نفت او را در اختیار نداشته باشند.

پدیده نیز در پنج بازی اخیر خارج از خانه خود روند خوبی نداشته و دو مساوی، دو باخت و یک برد کسب نموده است.

پنج بازی اخیر دو تیم نیز به سود پدیده بود. این تیم دو بار به پیروزی رسیده و تنها یک بار شکست خورده تا روی کاغذ شانس بیشتری داشته باشد اما پیش بینی این دیدار بسیار سخت است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرسپولیس و پدیده به دنبال امتیاز دریافت از تیم های خوزستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس و پدیده به دنبال امتیاز دریافت از تیم های خوزستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید