پیشنهادهایی برای گالری گردی در پایتخت

به گزارش وبلاگ انوری، نگارخانه ها و گالری های تهران در نخستین روزهای اردیبهشت ماه با برگزاری نمایشگاه هایی میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی هستند.

پیشنهادهایی برای گالری گردی در پایتخت

وبلاگ انوری در این گزارش مروری دارد بر بعضی از این نمایشگاه ها که در این ایام برقرار هستند:

گالری گلستان میزبان مجسمه های محمد نعیمی

نمایشگاه مجسمه محمد نعیمی از روز آدینه (13 اردیبهشت ماه) در گالری گسلتان افتتاح می گردد و تا 18 اردیبهشت نیز ادامه دارد.

ساعت بازدید از این نمایشگاه آدینه تا چهارشنبه ساعت 16 تا 20 اعلام شده است. گالری گلستان پنجشنبه ها تعطیل است.

گالری گلستان در دروس، خیابان کماسایی، شماره 34 واقع شده است.

نمایشگاه حبیب الله صادقی در گالری ساربان

نمایشگاه نقاشی های حبیب الله صادقی با عنوان قصیده نرگس روز آدینه (13 اردیبهشت ماه) در گالری ساربان افتتاح خواهد شد.

این نمایشگاه روز آدینه، 13 اردیبهشت افتتاح شده و تا روز دوشنبه، 23 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان می توانند جهت بازدید از آثار همه روزه به جز سه شنبه ها، از ساعت 16 الی 20 به گالری ساربان به نشانی سهروردی شمالی، هویزه غربی، نبش خیابان یوسفی، پلاک 130 مراجعه نمایند.

سالادِ کامبیز درم بخش در گالری دیلمان

کامبیز درم بخش و سهیل حسینی سال جاری نیز آثار خود را با عنوان سالاد در گالری دیلمان به نمایش می گذارند. این نمایشگاه آدینه (13 اردیبهشت ماه) افتتاح می گردد.

کامبیز درم بخش درباره نمایشگاه سالاد توضیح داد ه است که سالاد مجموعه ای از آثار من و سهیل حسینی با عناوین و موضوعات مختلف است. علت نام گذاری این نمایشگاه همین موضوعات مختلف است این آثار با آثار شناخته شده مفهومی من متفاوت است و جنبه دکوراتیو دارد. کارهای عرضه شده در این نمایشگاه زیبا و دکوراتیو هستند.

نمایشگاه سالاد 13 تا 27 اردیبهشت ماه از ساعت 16 تا 20 در گالری دیلمان به آدرسِ شریعتی، بالاتر از ظفر، کوچه پورمشکاتی، پلاک 50 برپاست.

نمایشگاه نقاشی خط در گالری ایده

نمایشگاه انفرادی نقاشی خط ساناز ملکی با عنوان آن آفرینش روز آدینه (13 اردیبهشت ماه) در گالری ایده افتتاح می گردد و تا 25 اردیبهشت ماه نیز ادامه دارد.

ساعت بازدید از این نمایشگاه 16 تا 20 اعلام شده است.

این نمایشگاه توسط آرش محمدی گردآوری شده است.

گالری ایده در خیابان کریمخان، خردمند شمالی، کوچه هجدهم، شماره 26 واقع شده است.

گالری شیرین میزبان دو نمایشگاه

گالری شیرین نیز این روزها میزبان آثار فرشاد نکومنش و پونه جعفری نژادا است.

نمایشگاه انفزادی نقاشی فرشاد نکو منش با عنوان زوران از 6 تا 18 اردیبهشت ماه در گالری شیرین برپاست.

همچنین نمایشگاه انفرادی پونه جعفری نژاد با عنوان آرامش تعادل نیز ار 6 تا 18 اردیبهشت ماه برگزار است.

گالری شیرین در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه 13، شماره 5 واقع شده است.

ساعات بازدید از این نمایشگاه ها از ساعت 11 تا 19 اعلام شده است. گالری دوشنبه ها تعطیل است.

نمایشگاه مجسمه در گالری اُ

نمایشگاه انفرادی مجسمه آرش فشارکی با عنوان استراحت سخت روز آدینه (6 اردیبهشت ماه) در گالری اُ افتتاح شد و تا تاریخ 18 اردیبهشت ماه در این گالری برپا است.

گالری اُ در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18، طبقه اول واقع شده است.

همچنین ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 20 و آدینه ها 16 تا 21 اعلام شده است. گالری روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است.

از پس خاکستری ها در گالری اثر

مجموعه آثار نقاشی عبدالحمید پازُکی با عنوان از پس خاکستری ها که از 30 فرودین ماه در گالری اثر شروع به کار کرد تا 20 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

گالری اثر در خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، شماره 16 واقع شده است.

همچنین ساعات بازدید از نمایشگاه از پس خاکستری ها از یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت 11 تا 20 و آدینه از ساعت 16 تا 20 اعلام شده است.

گالری اثر روزهای شنبه تعطیل است.

نمایشگاهی از آثار ساغر مسعودی در گالری فرشته

نمایشگاه انفرادی از آثار ساغر مسعودی از ششم اردیبهشت ماه با موضوع می خوابانمم در گالری فرشته برگزار گردید و تا 24 اردیبشهت ماه نیز ادامه دارد.

در توضیح این نمایشگاه آمده است:

آرام شکل پروانه ای، در اپیزودِ به عقب برگشته، خود را به پیله بر می گردانم … خشکسالی شده… خود را به پیله بر می گردانم… می خوابانمم.

آئین گشایش این نمایشگاه ششم اردیبهشت ماه ساعت 16 در گالری فرشته برگزار خواهد شد و این مجموعه به مدت 18 روز و تا 24 اردیبهشت ماه میزبان علاقه مندان است.

نقاشی های مینا سبزی در گالری سیحون

نمایشگاه انفرادی نقاشی مینا سبزی که روز آدینه (6 اردیبهشت ماه) در گالری سیحون افتتاح شد تا 18 اردیبهشت ماه نیز ادامه خواهد داشت.

گالری سیحون در خیابان وزرا، خیابان چهارم، پلاک 11 واقع شده است.

همچنین ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای شنبه تا پنجشنبه از 11 تا 19 و آدینه ها از ساعت 16 تا 20 اعلام شده است. گالری دوشنبه ها تعطیل است.

نمایشگاه ماندن در گالری افرند

مجموعه آثار نقاشی نسرین امیری با عنوان ماندن روز آدینه (6 اردیبهشت ماه) در گالری افرند افتتاح می گردد و تا 20 اردیبهشت ماه نیز ادامه دارد.

زمان برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه ماندن از ساعت 16 الی 21 اعلام شده است. همچنین امکان بازدید از این نمایشگاه هر روز (به غیر از شنبه ها) از ساعت 16 الی 20 فراهم است.

گالری افرند در خیابان یوسف آباد، دنیا آرا، خیابان 19(جلال حسینی)، پلاک 48 واقع شده است

گالری ژاله میزبان نمایشگاه گروهی پناهگاه

پناهگاه عنوان نمایشگاه گروهی نقاشی، طراحی و مجسمه به نمایشگاه گردانی مهرداد جعفری است که از ششم تا 16 اردیبهشت در گالری ژاله برگزار است.

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی همچون مرجان پیر عطا، مهرداد جعفری، مانیا جلالی فراهانی، مینا حکیم، صراحی رفعتی، سارا کشمیری، محمد عرفان مولایی و سحر نهاوندی نژاد به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه گروهی پناهگاه از ششم تا 16 اردیبهشت در گالری ژاله میزبان علاقه مندان خواهد بود. گالری ژاله همه روزه (به غیر از شنبه ها) از ساعت 16 تا 21 میزبان علاقه مندان خواهد بود. گالری ژاله در خیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر، کوچه نوشهر، پلاک 3 واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیشنهادهایی برای گالری گردی در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهادهایی برای گالری گردی در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید