کاوه: امیر توکلیان و کادرش بعد از نایب قهرمانی کشتی نوجوانان زار می زدند، اول در چاه می افتیم و بعد فکر می کنیم

به گزارش وبلاگ انوری، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: باید همه حواس مان جمع باشد که خارجی ها دنبال نقطه ضعف از تیم ایران هستند و ما نباید بهانه دست شان بدهیم.

کاوه: امیر توکلیان و کادرش بعد از نایب قهرمانی کشتی نوجوانان زار می زدند، اول در چاه می افتیم و بعد فکر می کنیم

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ انوری در مورد اتفاقی که در مورد کشتی گیر وزن 51 کیلوگرم تیم ملی نوجوانان رخ داد و به از دست دادن قهرمانی جهان منجر شد، گفت: موضع سخت گیرانه ای با ما داشتند. ما واقعا جایگاهی در اتحادیه جهانی نداریم و حتما باید در این خصوص کاری انجام دهیم. باید در هیئت ژوری نماینده داشته باشیم تا بتوانیم در مورد بحث های داوری رایزنی کنیم. متاسفانه به نظر من روز چهارشنبه برای ما سناریویی طراحی نموده بودند.

وی ادامه داد: در طول مبارزه، حداقل 6-7 مورد به ضرر کشتی گیر 51 کیلوگرم ما سوت زده شد که مانع از اجرای فن این بچه می شد، حق او باخت نبود و در همین شرایط قلی زاده گیر افتاد و ضربه شد اما کشتی گیر برتر تشک بود و با این شکست چیزی از ارزش های او کم نمی گردد. به هر شکل ما نایب قهرمان جهان شدیم اما در مورد کشتی گیر 51 کیلوگرم ما سختگیرانه برخورد شد. به عقیده من این طراحی شده بود اما ما هم باید حواس مان باشد که آتو دست شان ندهیم.

کاوه با تاکید بر شایستگی غیر قابل انکار تیم ملی نوجوانان اعلام کرد: تیم نوجوانان از اتفاقی که در وزن 51 کیلوگرم افتاد ضربه خورد.باید همه حواس مان جمع باشد که دنبال نقطه ضعف از تیم ایران هستند و ما نباید بهانه دست شان بدهیم. در موضوع یخ کشی یک نفر مدالش را از دست داد ولی اینجا یک تیم پاسوز یک اشتباه شد. متاسفانه ما همواره اول داخل چاه می افتیم و بعد در موردش فکر می کنیم. تیم ما تاوان این اشتباه را داد و باید از این اتفاق درس بگیریم.

مدیر تیم های ملی تاکید نمود: بچه ها کشتی های قابل قبولی گرفتند. اینها آینده کشتی ایران هستند. باید از تیم مربیگری آنها هم تشکر کرد که در 6 ماه اخیر خیلی برای تیم زحمت کشیده بودند. آنها ارتباط عاطفی عمیقی با بچه ها برقرار نموده بودند و این خیلی ارزش دارد. تیمی یکدل که باز هم می گویم آنها قهرمان جهان شدند، وقتی روی سکوی نایب قهرمانی رفتند همه خیلی ناراحت بودند، امیر توکلیان و همکارانش انگار که عزیزی را از دست داده اند و از ناراحتی زار می زدند. این نشان از تعصب و غیرت تیمی دارد و بیش از هر چیزی اتحاد و همدلی تیمی را نشان می دهد.

محسن کاوه همچنین با اشاره به اعزام تیم بزرگسالان به جام جایزه بزرگ گرجستان، در پاسخ به این سوال که رضا یزدانی هم در این تورنمنت روی تشک می رود، گفت: رضا یزدانی اگر بخواهد در جهانی کشتی بگیرد، حتما باید در یک تورنمنت روی تشک برود و به نظر من این از واجبات است. به نوعی این تورنمنت برای او یک جهانی کوچک محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاوه: امیر توکلیان و کادرش بعد از نایب قهرمانی کشتی نوجوانان زار می زدند، اول در چاه می افتیم و بعد فکر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: امیر توکلیان و کادرش بعد از نایب قهرمانی کشتی نوجوانان زار می زدند، اول در چاه می افتیم و بعد فکر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید