اخبار مجلس

تاکید نایب رئیس مجلس بر صادرات صنایع دستی راهی برای حل مسائل مالی

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بتوانیم بستری برای عرضه تولیدات صنایع دستی به کشورهای خارجی فراهم کنیم می توانیم به رونق مالی و اشتغال زایی مناسب برسیم.

2 مهر 1398

تصویب 91 میلیارد تومان بودجه بخش گردشگری در سفر رئیس جمهوری به گلستان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران به ارائه گزارشی از دستاورد های سفر رئیس جمهوری و نیز رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به گلستان پرداخت و گفت: یکی از موضوعات مهمی که به تازگی رقم...

26 شهریور 1398

راه اندازی نخستین مرکزتخصصی آرشیو و اطلاعات پژوهشی شمال کشور در اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان

مدیر کل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از راه اندازی نخستین مرکز تخصصی آرشیو و اطلاعات پژوهشی شمال کشور در اداره کل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری گلستان خبر داد.

23 شهریور 1398

ملوان تهران، این دیگر چه حکایتی است؟

فرشاد کاس نژاد ، ملوان تیمی نیست که با دستور نماینده مجلس برایش هر تصمیمی بگیرند. ملوان تیم ملوانی هاست، با نام و نشان ملوان، با هوادارانش و با مردان و زنانی که برای این تیم ذره ذره آبرو جمع نموده اند.

13 شهریور 1398

دارندگان کارت هوشمند سوخت تا 10 روز آینده حداقل یک بار سوختگیری نمایند

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای از دارندگان کارت های هوشمند سوخت درخواست کرد در 10 روز آینده حداقل یک بار به وسیله کارت سوخت شخصی خود، سوختگیری نمایند.

2 شهریور 1398

شهرستان قدس معتاد متجاهر ندارد

معاون استاندار تهران با تاکید بر اینکه تعداد بچه ها کار و معتادان متجاهر در شهرستان های استان تهران نسبت به شهر تهران بسیار کم است،گفت: در شهرستان قدس معتاد متجاهر نداریم.

28 مرداد 1398

احصای آمار واحدهای تولیدی راکد اردبیل تا 10 روز آینده

استاندار اردبیل گفت: در راستای احیا و تحرک واحدهای تولیدی راکد در اردبیل تا 10 روز آینده آمار این واحدها احصا شده و در اختیار دستگاه های ذیربط قرار می گیرد.

17 مرداد 1398

تجلیل از ستاره و مرد اخلاق فوتبال هما

باشگاه ورزشی هما در مراسمی از حمید علیدوستی بازیکن و ستاره شاخص سال های پبشین تجلیل خواهد کرد.

6 تیر 1398

چاووش اوغلو: آمریکا در امور داخلی ونزوئلا دخالت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه امروز پنجشنبه در اظهاراتی بیان کرد: آمریکا در امور داخلی ونزوئلا دخالت می نماید.

11 خرداد 1398

نرخ دلار مجددا کاهشی شد

در معاملات امروز بازارهای ارزی دنیا، ارزش ین و فرانک در برابر دلار تقویت شد.

24 اردیبهشت 1398

تشکیل جلسه ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا

ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان 2018 آسیا به منظور آنالیز پیشرفت امور مختلف و برنامه ریزی برای ادامه کارها به ریاست معاون باشگاه پرسپولیس تشکیل جلسه داد.

27 اسفند 1397

آنالیز لایحه دستورالعمل اجرایی مدیریت منابع و مصارف غیر نقد

به گزارش خبرنگاران، نود و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در دوره پنجم فردا یک شنبه، 29 مهرماه سال 97 برگزار شده و ادامه آنالیز طرح الزام شهرداری تهران به انتشار عمومی اطلاعات شهرسازی را در دستور کار دارد.

6 اسفند 1397

اعلام نظر درباره CFT به جلسات آینده شورای نگهبان موکول شد

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به جلسه امروز این شورا، گفت: در جلسه امروز آنالیز لایحه حفاظت از خاک در دستور کار نهاده شد و بخش هایی از آن آنالیز شد.

4 اسفند 1397

درآمد باورنکردنی ثروتمندترین فرد جهان در هر ساعت

جف بزوس- مدیرعامل شرکت آمازون در هر ساعت حدود 11 میلیون دلار درآمد دارد درحالی که کمترین دستمزد ساعتی به کارگران این شرکت 12 دلار است.

18 شهریور 1397