اخبار سیاسی

دیدار جین بیک اف با اعضای دولت موقت قرقیزستان در سال 2010

رئیس جمهور قرقیزستان قرار است یا اعضای دولت موقت این کشور در سال 2010 دیدار و پیرامون مسائل مهم این کشور مذاکراتی را صورت دهد.

22 مهر 1398

استقبال بارزانی از طرح فرانسه برای کردهای سوریه

رئیس سابق منطقه کردستان عراق از طرح فرانسه برای مداخله در شمال سوریه به بهانه حمایت از کردهای سوریه استقبال کرد.

19 مهر 1398

افتتاح 3 اقامتگاه سنتی و بوم گردی در شهر جهانی یزد

هم زمان با سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به استان یزد، دو اقامتگاه سنتی و یک اقامتگاه بوم گردی در بافت تاریخی شهر یزد افتتاح شد.

14 مهر 1398

اتفاق خوب برای دختران ایرانی، جشن پرحاشیه پرسپولیس و سقوط استقلال

به گزارش خبرنگاران، در این هفت روز ورزش قهرمانی های زیادی برای ورزش ایران در عرصه های مختلف رقم خورد و از جمله در تکواندو ووشو؛ البته یکی از مهمترین های قهرمانی ها برای پرسپولیس و در لیگ برتر به دست آمد. این قهرمانی پس از هشت سال و در فاصله سه هفته تا خاتمه...

13 مهر 1398

گذرهای بافت تاریخی قم مرمت می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: گذرهای بافت تاریخی شهر قم با اعتباری حدود 3میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی مرمت می گردد.

7 مهر 1398

تاکید نایب رئیس مجلس بر صادرات صنایع دستی راهی برای حل مسائل مالی

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بتوانیم بستری برای عرضه تولیدات صنایع دستی به کشورهای خارجی فراهم کنیم می توانیم به رونق مالی و اشتغال زایی مناسب برسیم.

2 مهر 1398

تصویب 91 میلیارد تومان بودجه بخش گردشگری در سفر رئیس جمهوری به گلستان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران به ارائه گزارشی از دستاورد های سفر رئیس جمهوری و نیز رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به گلستان پرداخت و گفت: یکی از موضوعات مهمی که به تازگی رقم...

26 شهریور 1398

راه اندازی نخستین مرکزتخصصی آرشیو و اطلاعات پژوهشی شمال کشور در اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان

مدیر کل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از راه اندازی نخستین مرکز تخصصی آرشیو و اطلاعات پژوهشی شمال کشور در اداره کل میراث فرهنگی, صنایع دستی و گردشگری گلستان خبر داد.

23 شهریور 1398

صفرهایی که زندگی مان را دگرگون می نماید

این روزها منتظریم صفر از واحد پولی کشور حذف گردد. به عبارت بهتر در آرزو و به دنبال اخبار خوشی هستیم که از تمهید و تدبیرهایی بگوید که اجرایش رونق را به سکه پول و البته معاش مردم برگرداند. اما واقعا این اتفاق چه قدر قرار است زندگی مان را دگرگون کند؟

21 شهریور 1398

رایزنی تلفنی پوتین و شیخ تمیم درباره تحولات منطقه ای

رئیس جمهوری روسیه و امیر قطر در تماس تلفنی با یکدیگر درباره تحولات منطقه ای و روابط دوجانبه گفت وگو کردند.

20 شهریور 1398

توافقات اولیه با عراق برای بازگشایی مرز خسروی

وزیر کشور گفت: برای بازگشایی مرز خسروی توافق اولیه با این مرز اجرا شده و این امر را در تفاهم نامه با معاون وزیر کشور عراق گنجاندیم و موافقت اولیه را انجام دادیم، امیدواریم نهایی گردد تا مردم از مرز خسروی به عراق بروند.

20 شهریور 1398

حمله نیروهای امنیتی به اقامتگاه رئیس جمهوری پیشین قرقیزستان

نیروهای امنیتی قرقیزستان در کوشش برای بازداشت الماس بیگ آتامبایف، رئیس جمهوری سابق این کشور به محل سکونت او یورش بردند.

15 شهریور 1398

ملوان تهران، این دیگر چه حکایتی است؟

فرشاد کاس نژاد ، ملوان تیمی نیست که با دستور نماینده مجلس برایش هر تصمیمی بگیرند. ملوان تیم ملوانی هاست، با نام و نشان ملوان، با هوادارانش و با مردان و زنانی که برای این تیم ذره ذره آبرو جمع نموده اند.

13 شهریور 1398

اظهارات تازه پمپئو درباره تنگه هرمز

فارس نوشت: وزیر خارجه آمریکا بعد از پاسخ رد چند کشور، می گوید اطمینان دارد که واشنگتن بالاخره می تواند در خلیج فارس و تنگه هرمز یک ائتلاف دریایی ایجاد کند.

11 شهریور 1398

ناتو: برای حضور در تنگه هرمز از ما درخواست نشده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز، ینس استولتنبرگ دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) امروز چهارشنبه بیان کرد که از این سازمان برای حضور در تنگه هرمز هیچ درخواست رسمی نشده است.

8 شهریور 1398

نظام سلامت نیازمند مشارکت بین بخشی عظیم است، شروع گام دوم طرح تحول سلامت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:امروز نظام سلامت نیازمند مشارکت بین بخشی عظیم است و به دلیل افزایش هزینه ها باید به دنبال راه چاره های پیشگیری باشیم.

4 شهریور 1398

دارندگان کارت هوشمند سوخت تا 10 روز آینده حداقل یک بار سوختگیری نمایند

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای از دارندگان کارت های هوشمند سوخت درخواست کرد در 10 روز آینده حداقل یک بار به وسیله کارت سوخت شخصی خود، سوختگیری نمایند.

2 شهریور 1398

بانکدار متهم به نقض تحریم های ایران از زندانی در آمریکا آزاد شد

معاون سابق رئیس بانک دولتی هالک بانک ترکیه که سال 2017 به دلیل نقض تحریم ها علیه ایران، در آمریکا بازداشت شده بود روز آدینه از زندان آزاد شد.

31 مرداد 1398

نخست وزیر سابق قطر مواضع غرب درقبال لیبی را به سخره گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، حمد بن جاسم نخست وزیر سابق قطر سخنانی را در مورد تحولات لیبی عنوان کرد.

29 مرداد 1398

شهرستان قدس معتاد متجاهر ندارد

معاون استاندار تهران با تاکید بر اینکه تعداد بچه ها کار و معتادان متجاهر در شهرستان های استان تهران نسبت به شهر تهران بسیار کم است،گفت: در شهرستان قدس معتاد متجاهر نداریم.

28 مرداد 1398
تعداد: (72)