والیبال

مهدوی: برگشت به بازی خیلی سخت بود

پاسور تیم ملی والیبال ایران با اشاره به پیروزی بر کانادا گفت: در این مرحله و این سطح از مسابقات برگشت به بازی خیلی سخت بود.

11 آبان 1398

ساملوو: اسلوونی خیلی بهتر از ما بود

سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: عملکرد بازیکنان اسلوونی در توپ های بلند، عالی بود و برای فرار از دفاع روی تور ما نیز به دنبال زاویه های دیگر بودند.

7 آبان 1398

اتفاق خوب برای دختران ایرانی، جشن پرحاشیه پرسپولیس و سقوط استقلال

به گزارش خبرنگاران، در این هفت روز ورزش قهرمانی های زیادی برای ورزش ایران در عرصه های مختلف رقم خورد و از جمله در تکواندو ووشو؛ البته یکی از مهمترین های قهرمانی ها برای پرسپولیس و در لیگ برتر به دست آمد. این قهرمانی پس از هشت سال و در فاصله سه هفته تا خاتمه...

13 مهر 1398

به سن و سال بازیکنان توجه نداریم

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال بانوان روز چهارشنبه برای برگزاری دیدارهای محبت آمیز در اسلوونی و سپس شرکت در تورنمنت کرواسی راهی خواهد شد.

25 مرداد 1398

اسامی کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال جوانان اعلام شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم والیبالجوانان ایران بامداد پنجشنبه تهران را به مقصد صوفیه بلغارستان ترک کرد تا اردوی آماده سازی 10 روزه خود را پشت سر بگذارد.

11 مرداد 1398

واکنش عطایی به مخالفت کولاکوویچ با حضور بازیکنان در تیم جوانان

بهروز عطایی معتقد است تیم ملی والیبال جوانان در رقابت های جهانی شانس مدال دارد و با توجه به محدودیت سنی در این رده، باید بهترین تصمیمات به وسیله مذاکره با سرمربی تیم ملی بزرگسالان گرفته گردد.

26 تیر 1398

لیگ برتر والیبال نشسته، ثبت دو پیروزی در کارنامه شهرداری ورامین

رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته با پیروزی تیم شهرداری ورامین پیگیری شد.

26 اردیبهشت 1398

ضیایی در واکنش به موضع گیری سعید معروف: اگر سیستم تربیتی ما درست بود شاهد برخوردهای دور از شان انسانی نبودیم

ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: اگر سیستم آموزشی و تربیتی ما درست بود و نقصی نداشت امروز شاهد برخوردهایی دور از شان انسانی نبودیم.

17 اسفند 1397