والیبال

حضور 110 ورزشکار المپیکی در دوره آموزشی پیشگیری از ویروس کرونا

دوره آموزشی پیشگیری از ویروس کرونا با حضور 110 ورزشکار المپیکی از 14 فدراسیون برگزار گشت.

28 فروردین 1399

وونگ مینگ: به لحاظ روحی آماده رقابت با ایران نبودیم

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان مالزی گفت: علت باخت برابر ایران به شرایط روحی شاگردانم برمی گردد، چون آمادگی لازم را به لحاظ روحی نداشتیم.

24 دی 1398

واکنش سرپرست فدراسیون والیبال به احتمال جدایی کولاکوویچ

علی فتاحی در گفتگو با خبرنگاران، درباره احتمال برکناری سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: این خبرها برآورد های دوستان است، ما برای اینکه بتوانیم نتایج خوبی به دست آوریم و به المپیک صعود کنیم نیاز داشتیم یک جلسه با کولاکوویچ برگزار کنیم. جلسه ای ترتیب...

1 دی 1398

جلسه فتاحی با کولاکوویچ و خوش خبر درباره وضعیت تیم ملی والیبال

به گزارش خبرنگاران به نقل از فدراسیون والیبال، پس از بازگشت تیم ملی از ژاپن به تهران، علی فتاحی سرپرست فدراسیون، جلسه ای را با ایگور کولاکوویچ سرمربی و امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال برگزار کرد.

10 آذر 1398

مهدوی: برگشت به بازی خیلی سخت بود

پاسور تیم ملی والیبال ایران با اشاره به پیروزی بر کانادا گفت: در این مرحله و این سطح از مسابقات برگشت به بازی خیلی سخت بود.

11 آبان 1398

ساملوو: اسلوونی خیلی بهتر از ما بود

سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: عملکرد بازیکنان اسلوونی در توپ های بلند، عالی بود و برای فرار از دفاع روی تور ما نیز به دنبال زاویه های دیگر بودند.

7 آبان 1398

اتفاق خوب برای دختران ایرانی، جشن پرحاشیه پرسپولیس و سقوط استقلال

به گزارش خبرنگاران، در این هفت روز ورزش قهرمانی های زیادی برای ورزش ایران در عرصه های مختلف رقم خورد و از جمله در تکواندو ووشو؛ البته یکی از مهمترین های قهرمانی ها برای پرسپولیس و در لیگ برتر به دست آمد. این قهرمانی پس از هشت سال و در فاصله سه هفته تا خاتمه...

13 مهر 1398

به سن و سال بازیکنان توجه نداریم

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال بانوان روز چهارشنبه برای برگزاری دیدارهای محبت آمیز در اسلوونی و سپس شرکت در تورنمنت کرواسی راهی خواهد شد.

25 مرداد 1398

اسامی کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال جوانان اعلام شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم والیبالجوانان ایران بامداد پنجشنبه تهران را به مقصد صوفیه بلغارستان ترک کرد تا اردوی آماده سازی 10 روزه خود را پشت سر بگذارد.

11 مرداد 1398

واکنش عطایی به مخالفت کولاکوویچ با حضور بازیکنان در تیم جوانان

بهروز عطایی معتقد است تیم ملی والیبال جوانان در رقابت های جهانی شانس مدال دارد و با توجه به محدودیت سنی در این رده، باید بهترین تصمیمات به وسیله مذاکره با سرمربی تیم ملی بزرگسالان گرفته گردد.

26 تیر 1398

لیگ برتر والیبال نشسته، ثبت دو پیروزی در کارنامه شهرداری ورامین

رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته با پیروزی تیم شهرداری ورامین پیگیری شد.

26 اردیبهشت 1398

ضیایی در واکنش به موضع گیری سعید معروف: اگر سیستم تربیتی ما درست بود شاهد برخوردهای دور از شان انسانی نبودیم

ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: اگر سیستم آموزشی و تربیتی ما درست بود و نقصی نداشت امروز شاهد برخوردهایی دور از شان انسانی نبودیم.

17 اسفند 1397