حل مسائل مردم اولویت کاری مسئولان ایلام باشد

به گزارش وبلاگ انوری، قاسم سلیمانی دشتکی عصر چهارشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی استان گفت: مسئولان و مدیران استان ایلام بیشتر در بین مردم حضور پیدا کند و به طور مرتب پیگیر حل مسائل و مسائل مردم به خصوص در بخش معیشتی باشند.

حل مسائل مردم اولویت کاری مسئولان ایلام باشد

وی با اشاره به اینکه اقدامات و طرح های مصوب در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی و دیگر جلسات استان باید به مردم اطلاع رسانی گردد، گفت: کارهای بسیار خوبی برای رونق فراوری و اشتغال در استان انجام شده که توسط مدیران به مردم گفته گردد.

سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه پروژه های مهمی در سطح استان در حال اجراست، گفت: تا دو ماه آینده پروژه راه آهن ایلام حتما کلنگ زنی می گردد.

وی اضافه کرد: پروژه های دیگری مانند برج هنر و بیمارستان 376 تختخوابی شهر ایلام نیز باید طی سال جاری و اوایل سال آینده به اتمام برسد، مدیران مربوطه حتما پیگیر اعتبارات این طرح ها باشند.

وی بیان داشت: پروژه های نیمه تمامی در استان ایلام وجود که حالا حالا با بودجه های دولتی به بهره برداری نمی رسد باید این پروژه ها به بخش خصوصی واگذار شوند.

استاندار ایلام گفت: زمین های دولتی در ایلام که استفاده از آنها نمی گردد شناسایی گردد و به بخش هایی که در استان از جمله مسکن نیازمندان با پروژه های خاص دیگر واگذار شوند.

وی گفت: مدیران تنگ نظری ها را کنار بگذارند و دنبال حل مشکل باشند، تا جایی که قانون اجازه داده مردم را در اجرای طرح ها و پروژه ها همراهی کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حل مسائل مردم اولویت کاری مسئولان ایلام باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مسائل مردم اولویت کاری مسئولان ایلام باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید