مقالات گردشگری

رویت پدیده ای عجیب در آسمان مکزیک

ویدئویی تازه و عجیب که خروج شیئی ناشناخته از آتشفشان مکزیک را نشان می دهد می توانید مشاهده کنید.

12 تیر 1399

استراتژی فرار به جلو

رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا در روزهای اخیر به خاطر تجویزهای غیرعلمی خود برای درمان کووید19 بشدت مورد تمسخر قرار گرفته و کاخ سفید از او خواسته دیگر هر روز با رسانه ها گفت و گو نکند تا مبادا گاف جدیدی بدهد.

4 تیر 1399

پلمب سوئیت های غیرمجاز پذیرش مسافر در مهاباد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهاباد از پلمب دو واحد سوئیت غیرمجاز پذیرش مسافر در مهاباد اطلاع داد.

30 خرداد 1399

این هتل های زیبا توسط بهترین معماران دنیا ساخته شده اند!

معماری هتل های معروف دنیادر یک نگاه کلی وقتی اسم هتل که می آید، همه به یاد یک محیط آراسته و تر و تمیز می افتند که در آن هم می توان رفت و آمد داشت و هم با پرداخت وجه مورد نظر اقامت کرد. اما بعضی از هتل ها در سراسر دنیا وجود دارند که طراحی داخلی و خارجیشان یک...

24 خرداد 1399

شهربازی های آنتالیا ، لذت یک روز هیجان در ترکیه

هرساله تعداد بسیار زیادی از هموطنان برای سفر خود کشورهای هم مرز را انتخاب می نمایند که ما در چند سال اخیر شاهد رشد و صعود مسئله گردشگری در این کشورها بوده ایم. اگر بخواهیم علت این انتخاب را آنالیز کنیم، به موارد زیادی بر خواهیم خورد که از جمله آنها می...

9 خرداد 1399

مقاصد گردشگری ایران برای سفرهای نوروزی

اگر دنبال مقاصد گردشگری برای سفرهای نوروزی هستید و هنوز مقصد مناسبی را پیدا نکرده اید حتما این گزارش را بخوانید.

5 خرداد 1399

سازمان ترامپ 1500 نیروی خود را از کار معلق نموده است

سازمان خصوصی ترامپ در پی شیوع ویروس کرونا حدود 1500 کارمند خود را در آمریکا و کانادا اخراج نموده و یا به مرخصی فرستاده است.

3 خرداد 1399

برگزارکنندگان اکسپوی دوبی به دنبال تعویق 1 ساله آن هستند

به گزارش خبرنگار تجارت نیوز به نقل از بلومبرگ، سازمان دهندگان اکسپوی 2020 دوبی در جلسه اخیر خود توصیه کردند که برگزاری این نمایشگاه 1 سال به تعویق بیافتد. این جدیدترین رویداد جهانی است که به دلیل پاندمی ویروس کرونا لغو می شود.

1 خرداد 1399

مسافرین مشهد حتماً بخوانند!

به گزارش زندگی امروز ، مشهد، دومین کلان شهر ایران، نامی آشنا برای ایرانی هاست. کمتر کسی را می توان در کشورمان پیدا کرد که تا به امروز به دلایل مختلف راهی مشهد نشده و از این شهر زیارتی دیدن نکرده باشد. کوچک و عظیم همه ما با این شهر خاطره ها داریم و در اولین...

31 اردیبهشت 1399

نگاهی به خودروهای برقی از گذشته تا به امروز

فراوری خودروهای برقی تاریخ بسیار طولانی دارد و حتی می توانیم بگوییم از یک قرن پیش و قبل از خودروهای بنزینی نیز در جهان فراوری شده اند. تا اینکه امروزه برندهای مطرح خودروسازی جهان محصولات قابل توجهی را به بازار عرضه می نمایند.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی با جدیت و قاطعیت در گیلان اجرا می شود

رشت - خبرنگاران-رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به اجرایی شدن طرح فاصله اجتماعی در راههای ورودی استان از ساعت 24 شب گذشته گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی با جدیت و قاطعیت در استان اجرا می شود.

28 اردیبهشت 1399

گردشگری مجازی در تهران؛ آشنایی با برج شیخ شبلی سلجوقیان

سال جاری به دلیل لزوم پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری، مسئولان توصیه اکید نموده اند که از سفر نوروزی پرهیز گردد.

25 اردیبهشت 1399

جذب یاری های بلاعوض برای صنعتگران کرمانشاهی

سرپرست معاونت صنایع دستی کرمانشاه از جذب یاری های بلاعوض برای صنعتگران و هنرمندان استان که دچار خسارت و زیان شده اند، اطلاع داد.

23 اردیبهشت 1399

راهنمایان گردشگری با شیوع کرونا تمامی درآمد خود را از دست دادند

رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور با بیان اینکه شیوع کرونا تیر خلاص به شغل و درآمد راهنمایان گردشگری بود، خواستار مساعدت دولت برای سر پا ایستادن این قشر از افراد شد.

23 اردیبهشت 1399

اعتبار 2300 میلیارد تومانی برای بیمه سلامت

معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز بر اساس گزارش سازمان برنامه و بودجه دو هزار و 300 میلیارد تومان برای بیمه سلامت اعتبار پرداخت شده و اگر لازم باشد شخصاً این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران برنامه اقدام جهانی برای سرانجام دادن به مسئله بی تابعیتی آنالیز شد

تهران- خبرنگاران- مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی برنامه اقدام جهانی برای خاتمه دادن به مسئله بی تابعیتی را آنالیز کرد.

12 اردیبهشت 1399

مثل دوران جنگ همدل باشیم تا کرونا را شکست دهیم

اقبال واحدی را با گزارش های جذاب و دیدنی اش از روستاها می شناسیم. او که یکی از مجریان باسابقه تلویزیون است با سفر به روستاهای دور و نزدیک گزارش هایی از کارآفرینی در روستاها را نشان می دهد.

5 اردیبهشت 1399

لغو رزرو هتل ها در مشهد در نزدیکی نوروز

براساس سخنان رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی، بدلیل شیوع ویروس کرونا، لغو رزرو هتل ها در مشهد بصورت 80 درصدی صورت گرفت.

1 اردیبهشت 1399

100 هزار کیت شناسایی کرونا وارد کشور شد ، نمایندگان سازمان بهداشت جهانی در ایران

مدیرکل روابط عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: هواپیمای حامل یاری های سازمان بهداشت جهانی به جمهوری اسلامی ایران حامل 7.5 تن تجهیزات پزشکی و حفاظتی برای بیش از 15.000 نفر و همچنین کیت آنالیز کرونا جهت غربالگری 100.000 نفر بود.

30 فروردین 1399

طرح ویترین کتاب در شهرستان کاشان برگزار می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از اجرای طرح ویترین کتاب در بناهای کاشان اطلاع داد.

29 فروردین 1399
تعداد: (129)