گلایه رکابزن ملی پوش از اعزام نشدن به قهرمانی دنیا: چه کار کنم تا ثابت گردد خوب هستم؟

به گزارش وبلاگ انوری، رکابزن ایران با گلایه از اعزام نشدن به مسابقات قهرمانی دنیا گفت: من دیگر باید چه کار کنم تا فدراسیون متوجه گردد رکابزن خوبی هستم.

گلایه رکابزن ملی پوش از اعزام نشدن به قهرمانی دنیا: چه کار کنم تا ثابت گردد خوب هستم؟

محمد گنج خانلو در مصاحبه با وبلاگ انوری درباره از دست دادن مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی دنیا بیان نمود: فدراسیون مطرح کرد که نتوانسته اند ویزا بگیرند. البته من بعدا از رییس فدراسیون هم شنیدم که ما به مسابقات هم می رفتیم، نمی توانستیم نتیجه بگیریم. من نمی دانم باید چه کاری انجام دهم تا ثابت کنم رکابزن خوبی هستم. آخرین سال من در رده امید بود که آن را هم از دست دادم.

او ادامه داد: در مسابقات دنیای هر ساله تیم هایی حضور دارند که اصلا نتیجه هم نمی گیرند اما باز هم شرکت می نمایند. البته اگر به مسابقات دنیای می رفتم، مطمئن باشید برای دریافت نتیجه بود.

گنج خانلو در پاسخ به این پرسش که یعنی فدراسیون پیگیری جدی برای دریافت ویزا نداشت، تاکید نمود: به من که گفته شد سفت و سخت پیگیر بوده اند. البته بعید می دانم چون چند نفر به خود من گفتند اگه به آنها گفته می شد می توانستند کاری انجام دهند.

او در خصوص آمادگی خود در تور دوچرخه سواری ایران- آذربایجان نیز گفت: در تور ایران - آذربایجان امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم. قرار است به همراه سپاهان در تورهای دیگری هم شرکت کنیم البته اگر جلوی پای ما سنگ نیاندازند. چون لیگ برتر پیست را قبل از تور سربالای ما برگزار کردند و حتی باشگاه هم نامه زد که زمان آن تغییر کند اما فدراسیون قبول نکرد. این در حالی است که خودشان می دانستند حضور در لیگ پیست چقدر می تواند وضعیت پاهای ما را برای تور سربالا خراب کند.

گنج خانلو در خصوص اینکه فدراسیون دوچرخه ای که او در اختیار داشت را پس گرفت، توضیح داد: دوچرخه ای از فدراسیون در اختیار داشتم اما بعد از این همه مدالی که برایشان آوردم به من گفتند باید این دوچرخه را پس بدهم. من نیز دوچرخه را پس دادم و پولهایم را جمع کردم و توانستم با تهیه لوازم دست دوم یک دوچرخه تهیه کنم.

او در خصوص شانس خود برای اعزام به المپیک تاکید نمود: در المپیک که یک سهمیه داریم و همان یک سهمیه هم باقی می ماند و دو سهمیه نخواهد شد. این که چه کسی برود دست فدراسیون است اما مهم این است کسی برود که مسابقه را تمام کند. در المپیک ریو رکابزنان سربالارو اعزام شدند اما حتی به راستا سر بالایی هم نرسیدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گلایه رکابزن ملی پوش از اعزام نشدن به قهرمانی دنیا: چه کار کنم تا ثابت گردد خوب هستم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه رکابزن ملی پوش از اعزام نشدن به قهرمانی دنیا: چه کار کنم تا ثابت گردد خوب هستم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید