طراحی گرافیکی و چاپ

آشنایی با 5 شاعر معاصر و الهام بخش ایرانی

قرن هاست که آوازه شاعران با نفوذ و الهام بخش ایرانی، که آثار ناب شان انقلابی در ادبیات شرق و غرب ایجاد نموده است، در دنیا پیچیده است. اشعار این شاعران با دارا بودن موضوعات مهمی همچون عشق، عرفان الهی و حقوق انسانی، سهمی باور نکردنی در فرهنگ ایران زمین...

2 تیر 1399

مسابقه دات کام به پله سوم رسید

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این کتاب که برای اولین بار در سال 1393 در انتشارات کانون پرورش فکری به چاپ رسیده بود، برای سومین مرتبه بازنشر شد.

28 خرداد 1399

الگوی پیروز در چاپ مقالات در معرض گذاشتن یافته های علمی است

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: انتشار مقاله توسط پژوهشگران و محققان بین المللی در راستای به نمایش گذاشتن یافته های علمی در سطح جهان الگوی موفقی است که به میزان زیادی موجب برطرف مسائل صنعتی جامعه می گردد.

29 اردیبهشت 1399

طرح ویترین کتاب در شهرستان کاشان برگزار می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از اجرای طرح ویترین کتاب در بناهای کاشان اطلاع داد.

29 فروردین 1399

چه کسی جای سلطان قابوس را خواهد گرفت؟

ایسنا نوشت: مساله معین جانشین سلطان قابوس، پادشاه عمان به دلیل وخامت شرایط جسمانی او بسیار اهمیت یافته است اما کاندیداهای احتمالی باید طبق اساسنامه این کشور از شرایط خاصی برخوردار باشند.

28 بهمن 1398

کنیا، مروارید آفریقای جنوبی

کنیا کشوری است در شرق آفریقا. پایتخت آن نایروبی است و مومباسا، کیسومو و ناکورو شهرهای مهم آن محسوب می گردند. کشور کنیا به هشت استان تقسیم شده که هر کدام توسط یک استاندار اداره می گردد. هراستان به هفتاد و یک منطقه، هر منطقه به 262 بخش و هر بخش به 1088 ناحیه تقسیم...

27 دی 1398

در مصرف لبنیات زیاده روی نکنید

هرساله تحقیقات زیادی بر روی لبنیات و تاثیرات و حتی مضرات آن بر روی بدن انجام می گردد و در جدیدترین آنها، ارتباطی بین مصرف لبنیات و سرطان پروستات و مصرف پنیر و سرطان سینه کشف شده است.

2 دی 1398