معماری و عمران

این هتل های زیبا توسط بهترین معماران دنیا ساخته شده اند!

معماری هتل های معروف دنیادر یک نگاه کلی وقتی اسم هتل که می آید، همه به یاد یک محیط آراسته و تر و تمیز می افتند که در آن هم می توان رفت و آمد داشت و هم با پرداخت وجه مورد نظر اقامت کرد. اما بعضی از هتل ها در سراسر دنیا وجود دارند که طراحی داخلی و خارجیشان یک...

24 خرداد 1399

طراحی 5 پروژه معین برای جهش فراوری، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی پای کار می آیند

وزیر صمت گفت: 5 پروژه معین با همکاری معاونت های علمی و سازمان های توسعه ای و فناوری وزارتخانه برای جهش فراوری کشور طراحی شده است.

13 خرداد 1399

شهربازی های آنتالیا ، لذت یک روز هیجان در ترکیه

هرساله تعداد بسیار زیادی از هموطنان برای سفر خود کشورهای هم مرز را انتخاب می نمایند که ما در چند سال اخیر شاهد رشد و صعود مسئله گردشگری در این کشورها بوده ایم. اگر بخواهیم علت این انتخاب را آنالیز کنیم، به موارد زیادی بر خواهیم خورد که از جمله آنها می...

9 خرداد 1399

گردشگری مجازی در تهران؛ آشنایی با برج شیخ شبلی سلجوقیان

سال جاری به دلیل لزوم پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این بیماری، مسئولان توصیه اکید نموده اند که از سفر نوروزی پرهیز گردد.

25 اردیبهشت 1399

احتیاج منطقه سفید باستان شناسی به پژوهش های بیشتر

رئیس هیات آنالیز و تحلیل باستان شناختی محوطه های دوره اشکانی در حوضه شرقی رود اترک گفت: با توجه به وسعت و پراکنش آثار در منطقه شرقی رود اترک، فعالیت­ های پژوهشی اجرا شده در این منطقه مقبول و جوابگوی نیازهای علمی منطقه نبوده و نیست.

27 فروردین 1399

انتقاد فرماندار خلخال از عملکرد مدارس غیردولتی

فرماندار خلخال گفت: مدارس غیردولتی این منطقه از اهداف پیش بینی شده آموزشی و پرورشی راه اندازی این گونه مدارس منحرف شده و از آن فاصله گرفته اند.

23 بهمن 1398

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (1)

خبرنگاران: به جذاب ترین بخش سفر شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم؛ یعنی غذا های خوشمزه و رستوران های خوب ایرانی! بخش بهترین رستوران های ایرانی تهران در 3 مطلب پشت سر هم آماده شده است و ترتیب چینش آن ها ارتباطی به امتیاز این رستوران ها و بهتر و بدتر بودنشان...

13 بهمن 1398

سرانجام عملیات آسفالت معابر روستای فیشور اوز

عملیات آسفالت پروژه روستای فیشور اوز با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیون ریال از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لارستان به خاتمه رسید.

9 بهمن 1398

معامله نواز شریف با دولت بر سر جانش

بر اساس گزارش خبرگزاری آناتولی، برآورد هایی درباره انعقاد یک به اصطلاح معامله میان ارتش پاکستان و نواز شریف در پی اعلام اجازه دولت پاکستان به وی به منظور سفر به خارج به هدف پیگیری معالجه و درمان مطرح شده است.

12 دی 1398